Powrót do strony głównej Powrót do strony głównej

Napisz do nas

 

O wspólnocie

Kim jesteśmy

Co to jest WŻCh

Historia lubelskiej wspólnoty

Odpowiedzialni za wspólnotę

Formacja

Duchowość ignacjańska

Przymierze

Nasze apostolstwo

Grupy podstawowe

Wspólnota "Św. Faustyna"

Wspólnota "Małżeństw"

Wspólnota "W drodze"

Wspólnota "Effatha"

Wspólnota "77"

Wspólnota "Deesis"

Archiwum

Podstawowe dokumenty

Rekolekcje w życiu

Szkoła Modlitwy

Konspekty spotkań

Varia

Galeria zdjęć i prezentacji

Plan pracy

Kalendarium

Nasza strona WWW

Linki

Księga gości

Skrzynka kontaktowa

.

 

Odpowiedzialni za wspólnotę

O. Rafał Sztejka SJ - asystent kościelny

 

Urodziłem się nad Brdą, studiowałem nad Wisłą i Tybrem. Kilkanaście lat pracowałem w mediach. Papież Franciszek rozesłał mnie jako Misjonarza Miłosierdzia. Wróciłem po kilku latach nad Bystrzycę, aby służyć każdemu z Was. Proszę pamiętajcie o mnie w swoich modlitwach.

Anna Łukomska - koordynator wspólnoty lokalnej

 

Urodziłam się w Lublinie, pracuję w Fundacji dla osób po urazach neurologicznych Bez Ograniczeń. Od 2011 roku jestem w WZCH, po Rekolekcjach w życiu po prostu zostałam, obecnie jestem we Wspólnocie W Drodze. W Warsztatach Modlitwy Kontemplacyjnej uczestniczyłam w roku 2013. Kształtowanie moje zaczęło się od Fundamentu ĆD w domu rekolekcyjnym. Bardzo mnie zbliża do siebie Bóg, gdy dostrzegam przez jakie zdarzenia On mnie prowadzi. Chcę się cieszyć każdym podarowanym mi dniem i dzielić się tą radością z innymi.

Jadwiga Kuśmierska - animator formacji wspólnoty lokalnej

 

Do Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego trafiłam w 2005 r. po Fundamencie rekolekcji ignacjańskich. Od 12 lat jestem we wspólnocie W drodze, gdzie pełniłam obowiązki koordynatora. W kolejnych latach uczestniczyłam w pełnym cyklu czterech tygodni rekolekcji ignacjańskich zakończonych Syntezą. W 2013 r. brałam udział w rocznym cyklu Warsztatów Modlitwy Kontemplacyjnej. Aktualnie uczestniczę w 2 letnim Seminarium formacyjnym dla animatorów WŻCH. W 2016 roku podjęłam PRZYMIERZE STAŁE z Bogiem obecnym i działającym we Wspólnocie Życia Chrześcijańskiego pragnąc w pełni realizować swoje powołanie we wszystkich wymiarach mojego życia.

Arkadiusz - skarbnik wspólnoty lokalnej

 

.........

 

do góry


Wspólnota Życia Chrześcijańskiego w Lublinie